Naslovna Ključne reči водителка

Ključna reč: водителка

Не ми текнувало на маж: Јелена Спенџарска ја кажа вистинста за...

Јелена Спенџарска, популарната ТВ-водителка од „Канал 5“ и инфлуенсерка на социјалните мрежи, често знае да биде интересна за јавноста и за нејзините фанови. Сите кои...

Ззнам кого Тони ја изневеруваше Драгана Мирковиќ: Водителката Јелена ја раскажа...

Водителката Јована Јеремиќ уште еднаш отворено го коментираше разводот на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ и истакна дека воопшто не е изненадена бидејќи, како...

Јелена Спенџарска објави приказна поврзана со свекрвата од Грција

Познато е дека водителката од Канал 5 и инфлуенсерка Јелена Спенаџрска веќе една година живее на релација Солун -Скопје. Кога нема обврски во Скопје со...

Ова нешто ги спои Лила и Јована, а еве што искрено...

Нашите две популарни водителилки, Лила Филиповска и Јована Стојменовиќ заминале заедно на модна ревија, а Јована на Фејсбук објаснила: An Affair to remember Прекрасна ревија...

Водителката Марија од Словенија има убава причина за славење, еве што...

Ја паметите ло Марија Петровска, некогашната водителка и новинарка на „Бекстејџ“. Животот на Марија една година има сосема нов ритам. Таа и нејзиниот партнер Михаел...

Еве каква приказна со Јелена Спенџарска објави Бубе Јаневска, има специјален...

Јелена Спенџарска, популарната ТВ-водителка од „Канал 5“ и инфлуенсерка на социјалните мрежи, често знае да биде интересна за јавноста и за нејзините фанови. Сите кои...

Живее со куќна помошничка и не мора да работи дома, а...

Изминативе неколку дена се појави вест дека Сузана Манќиќ ги скршила двете нозе, а тоа се случило пред 13 години! Како го доживеавте овој потсетник-...

Сузана Турунџиева емотивно: Премногу години за да ги бројам, премалку за...

Сузана Турунџиева на својот Инстаграм и фејсбук споделува мудри и инспиративни мисли, кои се и интересни за нејзините следбеници. Пејачката, водителка и писателка минатата година...

Лута објава на Искра Канзурова: Мислев дека се работи за неколку...

СВР Тетово денеска извести дека се преземени сите потребни мерки за расчистување на случајот со паднато куче од зграда во изградба. Добивај вести на вибер Според...

Ќерката на Ели Танасковска сподели ептен љубовна слика со својот сакан-...

Во јуни минатата година, се омажи ќерката на новинарката на МРТ Ели Танасковска, Леона за својот избраник Срефан. За најважниот ден на својата сестра, од...

Ex-YU

Не ми текнувало на маж: Јелена Спенџарска ја кажа вистинста за...

Јелена Спенџарска, популарната ТВ-водителка од „Канал 5“ и инфлуенсерка на социјалните мрежи, често знае да биде интересна за јавноста и за нејзините фанови. Сите кои...