Naslovna Ključne reči Us

Ključna reč: us

Дедо (81) седна во автомобил со автопилот и се избезуми (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео од 81-годишен Американец како вози возило со автопилот за првпат, а неговата реакција стана вирален хит. Кенет Џери објави видео...

Ex-YU