Naslovna Ključne reči Sвездите на Гранд

Ključna reč: Sвездите на Гранд

Сања Кужет го смени имиџот во „Ѕвезда Гранда“, сите коментираат дека...

Иако не сака да зборува за својата врска, водителката Сања Кужет проговори за својот сопруг Немања и откри дека нивната љубовна приказна започнала во...

Сите ја знаете сопругата на охриѓанецот Александар Јосифовски, но допрва треба...

Охриѓанецот и второпласираниот финалист на „Ѕвезда Гранда,“ Александар Јосифовски одржа промоција на својот нов сингл во ресторан во Белград, каде се појавија бројни колеги,...

Kумата на Цеца, Вики објави фотографија во бикини, позгодна е и...

Пријателството помеѓу Вики Миљковиќ и Цеца Ражнатовиќ започна преку нивните родители кои биле семејни пријатели, а естрадните ѕвезди и денес се неразделни. Како што еднаш...

Овој дечко со сини очи е сопруг на водителката на Гранд,...

Водителката на музичкиот натпревар „Ѕвезда Гранда“, Сања Кужет, неодамна купила бел џип „Пежо 2008“ стар една година. За тоа искеширала значителна сума на пари, а...

Не ѝ е лесно на Цеца, се пожали дека нема што...

За првпат по раскинувањето на романсата помеѓу Цеца и угостителот Богдан Срејовиќ на социјалните мрежи ја покажа својата нова девојка. Имено, Богдан на својот Инстаграм...

Ex-YU