Naslovna Ključne reči пејачка

Ključna reč: пејачка

Најсигурно е кога синот ѝ го чува грбот: Еве каква приказна...

Адријана Алачки со години наназад е добро препознатлив лик пред ТВ камерите. Таа својата кариера ја почна како пејачка, а потоа продолжи и како...

Ззнам кого Тони ја изневеруваше Драгана Мирковиќ: Водителката Јелена ја раскажа...

Водителката Јована Јеремиќ уште еднаш отворено го коментираше разводот на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ и истакна дека воопшто не е изненадена бидејќи, како...

Стојне во своето најпровокативно издание до сега, прозборе и за својата...

Нашата позната пејалка Стојне Никола важи за џебна венера во македонската фолк музика, а ја сакаат и дома и во дијаспората. - Забележав дека колку...

Драгана Мирковиќ искрено за проблемите со здравјето- десет години се бори...

Познатата пејачка Драгана Мирковиќ со години има проблеми со тироидната жлезда, а во една прилика јавно проговори за својата здравствена состојба. Таа истакна дека работата...

Еве како Сузана Гавазова е поврзана со Драгана Мирковиќ, а еве...

Сузана Гавазова важи за една од најпознатите македонски пејачки, а таа е мајка, семејна жена и верна на својот Јасмин. Дека е среќна, исполената и...

Цеца отиде кај Харис на гости со посебен повод, сите го...

Сите зборуваат за прославата на Бајрам во вилата Харис Џиновиќ во Сењак, како и за гостите кои ги собрал за таа пригода. Харис го покани...

Се огласи Сека Алексиќ откако ја ставија во притвор во Швајцарија-...

Пејачката Сека Алексиќ е уапсена во Цирих ноќта меѓу саботата и неделата. Сека Алексиќ го коментираше апсењето по напуштањето на притворот и пристигнувањето во...

Гоца Тржан ќе ѝ бара помлад дечко на Драгана- еве што...

Разводот на Драгана Мирковиќ и Тониј Бјелиќ за многумина е шокантен, а свое мислење за тоа даде и пејачката Гоца Тржан која го минала...

Еве зошто Каролина го „запали“ Штип, пејачката ги објави ддеталите (ФОТО)

Со години наназад, Каролина Гочева е една од нашите најдобри пејачк, но и модни икони. За модата, таа во една прилика збпруваше за „Фешнел“. -Експеримент...

Антониа Гиговска комплетно смени имиџ, ваква не сме ја виделе до...

Антониа Гиговска е една од нашите најпопуларни пејачки, во последно време и инфлуенсерки. Таа секогаш отворено зборувала и за својата линија, дека е голем гурман...

Ex-YU

Не ми текнувало на маж: Јелена Спенџарска ја кажа вистинста за...

Јелена Спенџарска, популарната ТВ-водителка од „Канал 5“ и инфлуенсерка на социјалните мрежи, често знае да биде интересна за јавноста и за нејзините фанови. Сите кои...