Naslovna Ključne reči Monika Seles

Ključna reč: Monika Seles

Беше златно дете на Ју спортот, а две големи тажни приказни...

Моника Селеш беше и остана една од најдобрите тенисерки во светот, но малкумина знаат дека е родена во Нови Сад. Оваа храбра жена денес ужива...

Ex-YU

Еве на кое монденско место е Милена од Канал 5 и...

Водителката Милена Антовска- Станковска од Канал 5 е омилена кај гледачите и поради својата спонтаност пред Тв камерите. Ретки се личностите од естрадата кои може...