Naslovna Ključne reči Milan

Ključna reč: milan

Ребека раскажа искрена приказна за својот упокоен татко и за времето...

При крајот на минатата година, д-р Милан Ристески, кој ѝ е сопруг на пејачката Ребека, се пофали со достигнување на својата сопруга и рече...

Дента биле заедно, само неколку часа пред да се случи најлошото...

Доцна синоќа, низ медиумите и социјалните мрежи, проструи тажната вест, за прераното упокојување на инструменталниот виртуоз, маестро Милан Завков. Својата животна приказна, овој почитува музчар...

Ex-YU