Naslovna Ključne reči Macedonia

Ključna reč: macedonia

Пендаровски доби поддршка во кабинетот – самиот објави фотографија од новиот...

Претседателот Стево Пендаровски и вработените во Кабинетот останале без плата за јануари, пишуваа медиумите во петокот. Проблемот настанал откако Кабинетот согласно Колективниот договор што го...

Ex-YU