Naslovna Ključne reči Karleusa

Ključna reč: karleusa

Карлеуша стави крај на бројните обвинувања: „Подобра риба ќе има само...

Последнава година многу се шпекулираше за приватниот живот на Јелена Карлеуша. Многумина мислеа дека таа се разведе од сопругот Душко Тошиќ и луѓето ја...

Ex-YU

Еве на кое монденско место е Милена од Канал 5 и...

Водителката Милена Антовска- Станковска од Канал 5 е омилена кај гледачите и поради својата спонтаност пред Тв камерите. Ретки се личностите од естрадата кои може...