Naslovna Ključne reči Dusko

Ključna reč: dusko

Карлеуша стави крај на бројните обвинувања: „Подобра риба ќе има само...

Последнава година многу се шпекулираше за приватниот живот на Јелена Карлеуша. Многумина мислеа дека таа се разведе од сопругот Душко Тошиќ и луѓето ја...

Ex-YU