Naslovna Аутори Objave od Ex -YU 2

Ex -YU 2

128 OBJAVE 0 KOMENTARA

Бившиот на Цеца, Богдан ужива во љубовта со учесничката од „Задруга,“...

Бизнисменот Богдан, кој на јавноста ѝ стана познат по врската со Цеца Ражнатовиќ, после пејачката имаше уште неколку љубовни врски кои не му успеаја....

Убави вести во домот на Лидија Вукиќевиќ: Вака изгледа синот на...

Вукичевиќ е една од најубавите актерки во цела поранешна Југославија, и многумина ќе се сложат дека изгледа исто, а можеби и уште подобро од...

Никој во историјата не се развел вака – Верица Шерифовиќ ги...

Верица Шерифовиќ, мајката на Марија Шерифовиќ, го напуштила средното образование поради љубовта кон Рајко Шерифовиќ. Пејачката еднаш зборуваше за својот брак, а како главен проблем...

Иван од Либеро кај Лазаров во поткаст, проговори дали го следи...

Во една прилика, Гиговска и Иван имаат изјавено дека поради разликата во годините (Иван е 10 години постар) на почетокот од врската имале проблеми,...

Јасмин ја сними Гавазова во невидено издание и додаде: Ваков е...

Јасмин на Гавазова се занимава со градежништво. Тој е инвеститор, и на социјалните мрежи често објавува фотографии од проектите - становите кои ги продава,...

Пејачката Гоца Тржан откри дека ѝ е тешко да ослабе: Се...

Гоца Тржан важи за некоја која никогаш не се двоумела да го каже своето мислење јавно и да коментира за различни ситуации, како и...

Еве каде ужива нашата позната инфлуенсерка, ова место е вистински рај...

Инфлуенсерката Агнеса во едно интервју за Женски Магазин зборуваше како се негува: – Дневниот козметички ритуал ми започнува во 06:30 часот наутро. Често после будење...

Илина е во дилема, им побара на следачите мислење, што да...

Илина Арсова пред да оди во Америка се врати на нејзиниот долгодишен сон, да слика пејсажи, животни, природа… Нејзиниот Инстаграм профил е исполнет со...

Сања Кужет го смени имиџот во „Ѕвезда Гранда“, сите коментираат дека...

Иако не сака да зборува за својата врска, водителката Сања Кужет проговори за својот сопруг Немања и откри дека нивната љубовна приказна започнала во...

Сузе Турунџиева: Ѓубре ко ѓубре, ќе почне да смрди ако не...

Во интервју за Хибрид, Сузана Турунџиева објасни што ѝ е инспирација кога пишува книги и која мисла ја води низ животот, а која сака...

Ex-YU

Еве на кое монденско место е Милена од Канал 5 и...

Водителката Милена Антовска- Станковска од Канал 5 е омилена кај гледачите и поради својата спонтаност пред Тв камерите. Ретки се личностите од естрадата кои може...