Naslovna Magazin Антониа Гиговска и официјално се омажи – предмалку објави слики, еве како...

Антониа Гиговска и официјално се омажи – предмалку објави слики, еве како изгледа младата невеста (ФОТО)

Јавноста есента 2022 и кон крајот на минатата година, беше преокупирана со веста дека раскинале познатите музичари, Иван Либеро и Антониа Гиговска.

Потоа, се дозна и за новиот дечко на Антониа, Роберт Спасенцовски.

Во јануари годинава, токму на нејзиниот роденден, Антониа Гиговска од зимскиот одмор на Копаоник, објави дека е бремена, и дека со Роберт Спасенцовски ќе имаат бебе.

Денес, Антониа која е во поодмината бременост, на својот официјален инстаграм профил, објави фотографии од нејзината венчавка и напиша: „Официјално мажена!“

Нека им е со среќа на младенците!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)