Naslovna Uncategorized Вики Митровиќ заврши кај Аца Лукас дома- таа раскажа што правеле

Вики Митровиќ заврши кај Аца Лукас дома- таа раскажа што правеле

Поранешната учесничка на „Задруга“, старлетата Викторија Митровиќ објави серија фотографии од станот на познатиот пејач Аце Лукас, поради што многумина мислат дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство.

Викторија, всушност, објави неколку фотографии на кои позира во луксузниот стан на пејачката – во кујната, покрај џакузито, но и една споделена со Лукас додека позираат во дневната соба.

– Да, бев во неговиот стан. Но, ништо не се случи. Се собравме таму, некои пејачи, мои другарки, се познаваат, па се сликавме, ништо повеќе од тоа – изјави Вики.

Инаку, Аца Лукас неодамна се најде во центарот на аферата, кога учесничката и пејачка на „Задруга“ Маријана Зоњиќ изјави дека фолкерот ја поканил на интимни односи. Тој го негираше тоа.

– И Мадона ме повика во четворка. Што сака баба, тоа сонувала. Не знам ни кој е, изјави Лукас.

Извор: Курир.рс