Naslovna Magazin Еве колку плаќаат Шеиците, кога ќе посакаат некоја жена

Еве колку плаќаат Шеиците, кога ќе посакаат некоја жена

Стефани Силвеира, бразилската ѕвезда на OnlyFans, и се доверила на новинарката на порталот Глобо колку можела да заработи доколку се согласела само да оди на состанок со неименуван шеик.

Наводно, по краткиот разговор тој маж и понудил 456 илјади евра, но, тврди таа, и покрај неговата дарежливост, таа сепак рекла не.

“Мислев дека е шега. Меѓутоа, пријател ми објасни дека ваквите понуди се доста чести во Дубаи. Едноставно бев шокирана”, раскажала атрактивната црнка и нагласила дека не е навредена од грубата понуда.

Силвеира се пофали дека моментално заработува доволно на OnlyFans за да го живее животот што го сака – да патува, да му помага на семејството и да инвестира – и додаде дека досега се спротивставувала на други профитабилни понуди.

„Ми понудија да учествувам во реално шоу, да се натпреварувам на изборот за Мис, па дури и да снимам некои срања во ОК. Сите понуди беа великодушни, но ништо подобро од она што веќе го заработував на различни платформи“, тој вели..

“Сето тоа е убаво, но ништо не е подобро од слободата во која уживам. И можам да снимам што сакам и да патувам и да запознавам нови луѓе”, заклучила таа.